Inteligentne domy Wrocław

Co do adresów IP gdybyś był na tyle inteligentny za jakiego sie podajesz sprawdziłbyś to dokładnie, zanim wypowiesz się w temacie, a udowodniłeś tylko że nie masz pojęcia adresacji używanej w tak obszernej branży jak informatyka.

Czy jesteście aż tak naiwne, że wierzycie w to, że przystojny, inteligentny i jeszcze może bogaty facet będzie się ogłaszał na portalach randkowych po to aby znaleźć miłość swojego życia? Uwazajcie na cymeswo (kiedyś) obecnie jakis czas pojawia sie na sympatii.Unikajcie jak ognia.Facet mieszka na obrzazach Ostrołęki, jest ujmujący, czarujący no i…bardzo skrzywdzony przez swoje byłe żony i partnerki…z sukcesem przekonuje do wprowadzenia sie do jego domu , potem za jakiś czas..wynocha tam skąd dajcie sie omotać.Facet jest despotyczny , nie znosi przeciwstawiania się, nieulegajcie, kopnijcie w du…z całej sily.Zostawi was na lodzie , bez niczego, bez pracy, mieszkania…Zwykły gnojek.Oszukal juz kilka kobiet…A Marek W mieszka dokladnie w Zabrodziu kolo Ostrołęki. Mireczki, potrzebuję budżetową wersje inteligentnego domu, zależy mi gównie na sensorach otwarcia/zamknięcia drzwi/okien + jakiś autoalarm do tego, jakiś smartplug do kontaktu, chciałbym ze wszystkim zamknąć się w kwocie 200zł, wszystko musi być mieć możliwość dostępu zdalnie, najlepiej # ifttt macie jakieś sprawdzone, tanie sensory?

I ja taką opcję wybrałam – I wszyscy są zadowoleni – rodzice ,bo nie są w domu starców, tylko „na swoich śmieciach” plus mają bardzo dobrą pomoc i opieką , no i ja – wiem,ze rodzice są w dobrych rękach, a jednocześnie nie są na mnie źli,że oddałam ich do domu starców. ) i obietnicą wynagrodzenia i..później kolejnych dziiesiat wiadomości wymienionych, wydawałoby się, że znajomosć sie zacieśnia, pada propozycja (z męskiej str) spotkania, taka…w bliżej określonym terminie, ale, ale..jeszcze nie sprezcyzowana i..znów cisza przez ładny przeszło tydzień. Nie pisze już tak często, widzimy się tylko max 2 razy w tyg po ok godz ( jak trzeba ja z pracy do domu przywieźć).

Światło włączam głosem (ok, do tego jeszcze trzeba mieć inteligentne żarówki, ale # xiaomi działają), # netflix , # youtube , # spotify i # tunein obsługuję głosem – tu przyda się # chromecast lub # androidtv ), przypomnienia i wydarzenia do kalendarza dodaję głosem, zadaję pytania na które dostaję całkiem OK odpowiedzi (sprawdzenie prostych rzeczy w Google), budzik ustawiam głosem – a to dopiero parę godzin. I w domu jest kochającą żoną dla męża i wzorową matką dla dzieci a tylko naiwne baby puszą się i obnoszą tym że ktoś je tam dymał robiąc sobie nadzieje że ci faceci się do niej odezwą, to jest ich największa porażka wtedy. Kierownik Zespołu projektów społecznych w NASK Anna Rywczyńska ostrzega, żę na rynku dostępne są już różnego rodzaju inteligentne zabawki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, w wielu wypadkach wyposażone w mikrofony, kamery rejestrujące i zapisujące zdjęcia dziecka, głosy i wypowiedzi bawiących się nimi dzieci.

Z tego co napisales wyzej, sterowanie odbywa sie przez chmure supla – to jest no-go dla mnie. Sterowanie może być realizowane ręcznie, za pomocą pilota bezprzewodowego, komputera oraz smartfona przez sieć Internet lub automatycznie, na podstawie pomiarów: natężenia oświetlenia, siły wiatru, wielkości opadów, temperatury zewnętrznej i wewnętrznej, wg zadanego harmonogramu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *